Register

For entertainment:

Concerts and parties
Clubs
Museums
Festivals

Sell tickets to your events and get the money to your
banking card right away

I want to sell tickets to my event No commission for free events
Concert

Джаз на Даху. Дует Юхим Чупахін/Богдан Гуменюк

Юхим та Богдан активно співпрацюють вже декілька років, граючи концерти в Україні та Сполучених Штатах. В Кривому Розі музиканти презентуватимуть їх авторську музику та джазові стандарти у складі дуету.
31 August 2018
Ukraine, Kryvyy Rih, Roof of the hotel Dryzhba
Concert

Джаз на Даху. Yan-VedamanЪ. Contemporary Jazz-funk

17 серпня на даху Отель *** Ресторан "Дружба" прозвучить сучасний джаз та авторські композиції в стилі Contemporary Jazz-funk у виконанні ефектного джаз-бенду Jazzgun-Vedaman разом зі спеціальним гостем Alina Zalozna (вокал).
17 August 2018
Ukraine, Kryvyy Rih, Roof of the hotel Dryzhba
Concert

Jazz na Dahu - The Segment Quartet Concert. Contemporary Jazz

27 липня на даху готелю "Дружба" прозвучить сучасний джаз та авторські композиції в стилі Contemporary Jazz у виконанні яскравого джаз-квартету The Segment quartet (Київ). Презентація альбому “Unseen World”. 18 червня альбом був представлений на радіостанції C'rock radio міста В’єнн, що у Франції.
27 July 2018
Ukraine, Kryvyy Rih, Roof of the hotel Dryzhba
Concert

jazz on the roof

Поринь у джаз разом з Dark Side Trio 7 липня на даху готелю Дружба! 29 червня 2018 року вони зіграли на сцені Leopolis Jazz Fest. Dark Side Trio - колектив, заснований у 2016 році в місті Дніпро. За час існування музиканти Dark Side Trio постійно гастролюють, виступають на різних концертних майданчиках України, беруть участь у фестивалях. Грали спільні концерти з такими музикантами, як Олексій Боголюбов, Євген Пугачов і Яків Цветинський. Музика Dark Side Trio - це квінтесенція людських переживань. Поєднання еластичних барабанних ритмів, густого, немов час, звуку електрофортепіано Родес, а також заповнює простір тенор-саксофона. В їх творчості знаходить відображення дійсність - з усією властивою сучасному суспільству експресією, суперечливістю і зосередженістю. На даху готелю Дружба музиканти зіграють авторську музику в стилі Contemporary Jazz. Нещодавно група видала свій дебютний альбом "Old bookcase". Склад: Михаил Лышенко (Misha Lyshenko) – клавіші/піаніно Дмитрий Литвиненко – барабани Daniil Vinarikov – саксофон Dark Side Trio у фейсбук: https://www.facebook.com/trioDarkSide/ 7 липня 20:00 - 22:00 вул. Телевізійна, 12 (дах готелю “Дружба”) Вартість: 250-300 грн. Деталі: 0631532009 0972093910 ВАЖЛИВО! ВХІД НА ПІДБОРАХ ЗАБОРОНЕНО! У РАЗІ НЕСПРЯТЛИВИХ МЕТЕОРОЛОГІЧНИХ УМОВ, ЗАХІД МОЖЕ БУТИ ПЕРЕНЕСЕНО НА СТРОК ДО 7 ДНІВ. ВІК 16+
7 July 2018
Ukraine, Kryvyy Rih, Roof of the hotel Dryzhba
Concert

jazz on the roof

On June 8, on the roof of the Druzhba hotel, modern jazz will be performed, author's compositions in the direction of Jazz Funk, Soul, NeoSoul, Fusion performed by the original jazz band "Gadzzilla Project" (Kiev). Educational Oven invites you to an exclusive event: Kryviy Rih - Roof - Jazz. Jazz
8 June 2018
Ukraine, Kryvyy Rih, Roof of the hotel Dryzhba
Concert

МАЧЕТЕ

Концерт МАЧЕТЕ в Кривом Роге состоится 06 марта 2018 г, 20:00, Дворец Молодежи и Студентов.
6 March 2018
Ukraine, Kryvyy Rih, Дворец Молодежи и Студентов