Регистрация

Для развлечений:

Концерты и дискотеки
Клубы
Музеи
Фестивали

Продавайте билеты на свои мероприятия и сразу получайте деньги на свою карту

Хочу продавать билеты на свое мероприятие — бесплатно для бесплатных мероприятий
Фильтры:  x
Фестиваль

Агропарк развлечений «Кукулабия»

Фестиваль Агропарк развлечений «Кукулабия» в Киеве состоится 23 сентября 2017 г, 10:00, Рынок «Столичный».
23 September 2017
Украина, Киев, Рынок «Столичный»
Фестиваль

Конный Театр "Запорожские казаки"

Фестиваль Конный Театр «Запорожские казаки» в Запорожье состоится 23 сентября 2017 г, 12:00, остров Хортица.
23 September 2017
Украина, Запорожье, остров Хортица
Фестиваль

КАМРАД ФЕСТ 2017

ПРИГЛАШАЕМ ВАС НА ВСЕУКРАИНСКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КЛАДОИСКАТЕЛЕЙ: КАМРАД FEST 2017! При поддержке КМДА 24 - 25.09.2016 будет проходить всеукраинский фестиваль кладоискателей В программе слета: -Вольный ПОИСК АРТЕФАКТОВ! НАЙДИ СВОЙ КЛАД! Прими участие в беспроигрышной лотерее!
23 — 24 September 2017
Украина, Киев, Гидропарк, Киев
Фестиваль

Конный Театр "Запорожские казаки"

Фестиваль Конный Театр «Запорожские казаки» в Запорожье состоится 24 сентября 2017 г, 12:00, остров Хортица.
24 September 2017
Украина, Запорожье, остров Хортица
Фестиваль

Арт-Виноград: «Музика в людях навколо»

відчувати музику в собі та інших, презентувати себе через звук, чути світ навколо та формувати точку опори для свого творчого шляху.
24 September 2017
Ukraine, Kiev
Фестиваль

24/2 Проект BATUNGA and The SUBPRIMES (Франція) / Тріо САЙРУСА ЧЕСТНАТА (США), VINNYTSIA JAZZFEST 2017

Концерт 24/2 Проект BATUNGA and The SUBPRIMES (Франція) / Тріо САЙРУСА ЧЕСТНАТА (США) в Виннице состоится 24 сентября 2017 г, 21:00, ТРК Винтера. 1 відділення ПРОЕКТ BATUNGA & The SUBPRIMES (Франція) Жанр: афро-фанк, замішаний з енергійним джаз-роком та істинно новоорлеанською ейфорією. Склад: Люсьєн Ларкер (сузафон), Жюльєн Рашеді (тромбон), Борис де Лопер (малий барабан), Матьйо Агню (великий барабан), Тібо Мерль (саксофон), Жюльєн Мерсьє (труба), Грегорі Алазай (банджо) . Музична філософія Batunga проста і доступна кожному - незалежно від віку, освіти і рівня доходів! Танцюй, співай і грай прямо зараз, не чекаючи іншого, більш підходящого моменту. Майбутнє ніколи не настане, а життя відбувається тут і зараз! Наш час відзначений війнами і насильством, але цьому можна і потрібно протистояти за допомогою музики. У червні 2017 року оригінальний бенд Batunga & The Subprimes, у інструментальному арсеналі якого є як усім звичні труба і саксофон, так і екзотичні банджо й сузафон, випустили новий альбом «Man in the Field». У композиціях, що увійшли до його складу, безбашні парижани продовжують свою подорож по континенту афро-фанку, замішаного з енергійним джаз-роком та істинно новоорлеанською ейфорією мідних духових інструментів. Виконавці постаралися передати у своїй музиці тонку меланхолію втраченого раю, наповнену спалахами несподіваної радості. Але головне тут – танцювальний настрій! Вдосталь потанцювати разом з Batunga & The Subprimes 24 вересня на концерті-закритті «VINNYTSIA JAZZFEST-2017» зможуть всі гості фестивалю! 2 відділення ТРІО САЙРУСА ЧЕСТНАТА (США) Жанр: класичний американський джаз. Склад: Сайрус Честнат (рояль), Ерік Уілер (контрабас), Кріс Бек (барабани). Гостей фінального концерту «VINNYTSIA JAZZFEST-2017» чекає унікальна можливість почути справжній «чорний» джаз у виконанні кращого піаніста сучасності, культового і легендарного Сайруса Честната! Феєрверк в
24 September 2017
Украина, Винница, ТРК Винтера