Register

For entertainment:

Concerts and parties
Clubs
Museums
Festivals

Sell tickets to your events and get the money to your
banking card right away

I want to sell tickets to my event No commission for free events
Seminar

Модуляризация приложения с помощью NuGET + Azure Resource Manager

​Уже весь мир перешел на микросервисы. Узнай все секреты работы с ними и ты! Велкам на митап “Multilayered architecture based on NuGet packages + Azure Resource Manager”. Будь на волне инноваций! Регистрируйся сейчас и становись частью главного .Net сообщества Днепра!
25 May 2019
Ukraine, Dnipro, Parle
Seminar

ITEAHub TechTalk: Data Science: простими словами про складне

Івент принесе користь усім, хто цікавиться технологіями майбутнього в цілому та зокрема Data Science. У слухачів буде змога поспілкуватись із доповідачами та задати усі питання, що стосуються теми Data Science.
29 May 2019
Ukraine, L'viv
Seminar

ITEAHub ONLINE: Data Science: простими словами про складне

29 травня в ITEAHub відбудеться TechTalk, присвячений Data Science. Якщо ви не маєте змоги відвідати Львів, ми пропонуємо приєднатися до онлайн-трансляції заходу на нашому YouTube-каналі.
29 May 2019
Seminar

ITEA MeetUp: PM checklist: Что должен знать и уметь проектный менеджер в 2019?

11 июня приглашаем вас на ITEA MeetUp: PM checklist: Что должен знать и уметь проектный менеджер в 2019?, где расскажем об основных компетенциях PM`ов, мастхэв-инструментах в работе и в целом о буднях проектных менеджеров.
11 June 2019
Ukraine, Kharkiv, ул. Сумская, 78, 1 подьезд, 3 этаж
Seminar

ITEAHub ONLINE: BA: magical tools for your BA toolbox

Запрошуємо вас на онлайн-трансляцію мітапу для бізнес-аналітиків, PM, Sales- та engagement-менеджерів. Мета івенту — розширення знань слухачів у сфері аналітики та покращення якості продажів ще на етапі pre-sale. Подія відбудеться 12 червня на нашому YouTube-каналі.
12 June 2019
Seminar

ITEAHub MeetUp: BA: magical tools for your BA toolbox

12 червня на ITEAHub MeetUp: BA: magical tools for your BA toolboxВи зможете розширити свої знання у сфері аналітики та покращити продажі ще на етапі pre-sale.
12 June 2019
Ukraine, L'viv

Country

Type