Register

For entertainment:

Concerts and parties
Clubs
Museums
Festivals

Sell tickets to your events and get the money to your
banking card right away

I want to sell tickets to my event No commission for free events
Seminar

ITEAHub MeetUp: Правильна публічність

Кому буде корисно? Керівникам, які є амбассадорами бренду Власникам бізнесу, які його активно пропагують Початківцям підприємцям, які хочуть за рахунок публічності зробити свій продукт відомим PR-фахівцям, маркетологам
9 June 2018
Ukraine, L'viv

Мастер-класс Sergii Korotkykh e-commerse для каждого

​1. Мастер-класс по предпринимательству и маркетингу от владельца 4 интернет-магазинов и SMM-агенства 2. Start Business с Сергеем Коротких 3. Business Point 4. Бизнес-лидер: предпринимательство и маркетинг 5. Бизнес и маркетинг: реальный опыт
2 June 2018
Ukraine, Kiev
Seminar

ITEAHub Meetup: Контент-маркетинг як вибухова сила для бізнесу

Зустріч з експертом обіцяє бути надзвичайно цікавою та пізнавальною для маркетологів, pr та smm менеджмерів, копірайтерів, блогерів та власників бізнесу.
24 May 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Семинар Роберта Макки «Business Story»

«Семинар Роберта Макки — это феноменальный инструмент. Голливудские студии не покупают великие идеи. Они покупают великие истории, которые могут захватить воображение аудитории. Макки учит как превратить идею в историю, а историю в сценарий»
23 May 2018
Russia, Moscow, ЦДП - Цифровое деловое пространство
Seminar

ITEAHub MeetUp: Design tools vol 3

ITEAHub MeetUp: Design tools vol 3 В чому особливості ефективної комунікації, як виявити чого дійсно бажає замовник та чи завжди необхідна згода на всі його умови? Про все це та не тільки поміркуємо 17 травня на ITEAHub MeetUp: Design tools vol 3.
17 May 2018
Ukraine, L'viv
Seminar

Таргетована реклама для власного бізнесу

Ви отримаєте розуміння, як працювати із рекламним кабінетом у Facebook та дізнаєтесь робочі інструменти для просування вашого бізнесу.
12 May 2018
Ukraine, Kiev, Freud House